PRACUJ Z NAMI

ZACZNIJ PRACĘ, KTÓRĄ POKOCHASZ

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Ambitni, kreatywni, gotowi na rozwój – tak wyobrażamy sobie naszych przyszłych pracowników. A ty jak widzisz siebie w drużynowym działaniu? Jeśli marzysz o pracy przy projektach dla największych marek (takich jak RTV EURO AGD, Leroy Merlin, Volkswagen Group, Top Secret czy EFL), lubisz wyzwania, a przy tym masz wiedzę, aplikuj do Grupy Unity.

DLACZEGO WARTO?

NIEUSTAJĄCY ROZWÓJ

Wierzymy, że nasza firma rozwijać się może tylko wtedy, gdy rozwijać się będą jej pracownicy. Dzięki wewnętrznym i zewnętrznym szkoleniom, ale przede wszystkim współpracując z ludźmi, dla których codzienna praca to przede wszystkim pasja, zawsze będziesz na bieżąco z konkretną, merytoryczną wiedzą.

AMBITNE PROJEKTY

Jesteśmy doświadczeni, energiczni i ambitni, co pomaga nam realizować duże, wielokrotnie nagradzane projekty dla czołowych polskich marek. Systemy z wysokim obciążeniem lub systemy o złożonej logice biznesowej to dla nas chleb powszedni. Jeśli tak jak my lubisz wyzwania i chcesz być dumny z efektów swojej pracy, dołącz do nas już dziś!

PRZYJAZNA ATMOSFERA

Jesteśmy zgranym teamem, szanujemy się nawzajem i lubimy. Jesteśmy otwarci na różne poglądy, a w codziennej pracy – komunikujemy się bezpośrednio. Poranna kawa, wspólny lunch, imprezy integracyjne i wieczorne wyjścia, to tylko część aktywności, do których chętnie Cię zaprosimy.

PRZYDATNE BENEFITY

Doskonale wiemy, jak wspierać pracowników w realizacji codziennych obowiązków. Niezależnie od tego, czy jesteś na początku kariery, czy już doświadczonym specjalistą, zapewnimy Ci najlepsze warunki do rozwoju i utrzymania równowagi między życiem osobistym a pracą. Pakiety sportowe, opieka medyczna, darmowe lekcje języka angielskiego, świeże owoce – to tylko część tego, co możemy Ci zaproponować!

Hej, skontaktuj się z nami

Pola oznaczone * są wymagane.

Sabina Rowińska

Specjalista DS. HR

+48 605 558 659

sabina.rowinska@unity.pl